RUYİAD YÖNETİM KURULU ÜYELERİ İLE TOPKAPI SARAYI GENEL MÜDÜRÜ VE DERNEK ONUR ÜYESİ SAYIN PROF. DR. İLBER ORTAYLI'YI ZİYARET (14 ŞUBAT 2012)

RUYİAD YÖNETİM KURULU ÜYELERİ VE 1' İNCİ ULUSLARARASI BALKANLAR VE GÖÇ KONGRESİ HAZIRLIK KOMİTESİ ÜYELERİ İLE BİRLİKTE, 14 ŞUBAT 2012 SALI GÜNÜ SAAT 12.30'DA, TOPKAPI SARAYI GENEL MÜDÜRÜ VE DERNEĞİMİZİN ONUR ÜYESİ SN. PROF. DR. İLBER ORTAYLI SARAYDAKİ MAKAMINDA ZİYARET EDİLDİ. RUYİAD YÖNETİM KURULU BAŞKANI İDRİS KORALP, YÖNETİM KURULU ÜYELERİ FERDA KÖSTENDİL, OKAN ORAK, GÜNDÜZ ÇAĞLAR, AYLA ERDİM, ZAFER ÖZTÜRK, SOSYAL KOMİTE BŞK. HİLAL TAŞÇI ÜĞÜTGEN VE KÜLTÜREL FAALİYETLER KOMİTESİ ÜYESİ ATİLLA TUNA BU ZİYARETTE HAZIR BULUNDULAR.

PROF. DR. ORTAYLI'YA KONGRE, KONU, KAPSAM, PROGRAM, KATILACAK YERLİ VE YABANCI ÖĞRETİM ÜYELERİ İLE ETKİNLİKLER AÇIKLANMIŞTIR. TOPKAPI SARAYINCA HAZIRLANAN ÖĞLE YEMEĞİNDE TÜM KATILANLAR İLE BİRLİKTE YEMEK YENMİŞ VE DERNEĞİN GÜNÜN ANLAMINI İHTİVA EDEN SEVGİ ÇİÇEĞİ PROF. DR. İLBER ORTAYLI'YA SUNULMUŞTUR. KENDİSİNDEN KONGRE İLE İLGİLİ ESASLAR VE GEREKLİ DESTEK ALINMIŞ VE TEŞEKKÜR EDİLEREK YANINDAN AYRILINMIŞTIR. BÖYLECE KONGREMİZİN ÖNEMLİ BİR ADIMI DAHA ATILMIŞTIR.

DİĞER RESİMLER


Etkinlikler

Arşiv
Sitemizde yayınlanan makale, yazı, döküman, dosyalar ve resimler izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Copyright © 2014 Ruyiad Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemap