TÜBİTAK UME ZİYARETİ-25 MAYIS 2009

RUYİAD'IN TÜBİTAK UME ZİYARETİ-25 MAYIS 2009

Ülkemizin gurur kaynağı ve dünya standartlarında örnek bilimsel çalışma merkezimiz TÜBİTAK UME(Ulusal Metroloji Enstitüsü), Ruyiad Yönetim Kurulu ve diğer Üyelerimizle birlikte 25 Mayıs 2009 Pazartesi günü, GEBZE'deki bölgelerinde ziyaret edildi..

Son derecede ciddi bir kurum ve başarılı çalışmaları ile ün kazanmış Enstitü ziyareti, Ruyiad adına çok başarılı geçmiştir. Ynt.Krl.Başkanı Sn.İdris KORALP, Ynt.Krl Üyesi Sn.Ferit İPEK, üyelerimiz Sn.Ümit Nazlar EREN, Sn.Bayram TÜRKAN, Sn.Cüneyt AĞAN, Sn.Cavit GANİÇ tarafından yapılan ziyarette, bilgi ve ölçüm disiplini yakınen gözlenmiş ve misafirperver UME Müdür Vekili ve Enstitü Personelinin yakın ilgi ve alakası son derecede memnuniyetle karşılanmıştır.

UME ve RUYİAD tarafından karşılıklı tanıtım brifingleri arkasından, UME-RUYİAD işbirliği esasları üzerinde konuşulmuştur. Daha geniş bir toplantının dernek merkezimiz de yapılması talebimiz olumlu karşılanmış ve hatta planlanması konusunda mutabık kalınmıştır.

Başarılı ve olumlu geçen bir RUYİAD ziyareti için TÜBİTAK UME yetkililerine müteşekkir kalınmıştır.. Bu vesile ile UME Müdür Vekili Rumelili Dostumuz Sn.M.Sermet SÜER'e RUYİAD Ziyaret ŞİLDİ takdim edilmiştir. Toplantımıza Enstitü Personelinden Müdür Yardımcıları Sn.Dr.Şakir BAYTAROĞLU,Sn.Dr.Hüseyin DİLSİZ ve Stratejik Planlama İş Geliştirme Birimi Uzmanı Tamer TEZEL ve Sn.Aslı GANİÇ iştirak etmişlerdir. Ayrıca toplu olarak öğle yemeği yenmiş ve aynı şekilde UME Müdür Vekili tarafından derneğimize UME anısına sıcaklığın sıfır referansı olarak kullanılan Suyun Üçlü Noktası ölçüm standardı protipi sunulmuştur.

Heyetimiz çok samimi ve güzel ağırlandığı Enstitüden aynı misafirperverlik içinde ayrılmıştır.

DİĞER RESİMLER


Etkinlikler

Arşiv
Sitemizde yayınlanan makale, yazı, döküman, dosyalar ve resimler izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Copyright © 2014 Ruyiad Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemap