RUYİAD AKTİVİTELERİ

SEVGİLİ DOSTLAR,
YENİ YÖNETİM KURULU, İLK İKİ TOPLANTISINI YAPARAK GÖREV BÖLÜMÜNÜ TAMALADI..BU GECE SİZE BU ÇALIŞMALARI YAYINLADI..
8 ARALIK 2005 GÜNÜ 12 KİSİLİK HEYETLE, 1 NCİ ORDU VE İSTANBUL GARNİZON KOMUTANI ORGENERAL SN.İLKER BAŞBUĞ'U MAKAMINDA ZİYARET ETTİ.
GELECEKTE KARA KUVVETLERİ VE GENELKURMAY BAŞKANLIĞI GÖREVLERİNİ ALABİLECEĞİ DEĞERLENDİRİLEN SN.BAŞBUĞ PAŞA, HEYETİMİZİ ORDU ŞEREF SALONUNDA AĞIRLADI..
RUYİAD ZİYARET ŞİLDİNİ VE DERNEK ALMANAĞINI KENDİLERİNE SUNARKEN, ORDU KOMUTANIMIZ TARAFINDAN DERNEĞE ANI OLARAK GÜMÜŞ ORDU İLDİ VERİLDİ..
SON DERECEDE SAMİMİ BİR ORTAMDA CEREYAN EDEN ZİYARETİN, HEYETİMİZDE OLUMLU ETKİLERİ İZLENDİ..
2 ARALIK 2005 GÜNÜ BAKIRKÖY KAYMAKAMI SN.DURSUN ALİ ŞAHİN'İ MAKAMINDA RUYİAD YÖNETİM KURULU İLE ZİYARET ETTİK.DERNEĞİMİZE SALI GÜNLERİ YAPTIĞIMIZ MUTAD TOPLANTILARINA KATILMASI KONUSUNDA SÖZ ALDIK..
YÖNETİM KURULU ÜYELERİNE İLETİŞİM GRUPLARI OLARAK 15 ÜYEYİ İHTİVA EDEN ÜYE LİSTELERİ OLUŞTURDUK..
24 ARALIK 2005 CUMARTESİ GECESİ SAAT 19.30'DA, SİRKECİ-SARAYBURNU SEPETÇİLER KASRINDA RUMELİ GECESİ YAPILACAKTIR.GECEYE TÜM ÜYELERİMİZ VE RUMELİLİ DOSTLARIMIZ DAVETLİDİR..
YEMEK-MÜZİK -İÇECEKLER DAHİL KİŞİ BAŞI 75.-YTL OLAN GECEDE,YENİ DERNEK YÖNETİM-DENETLEME-DİSİPLİN KURUL ÜYELERİ TANITILACAK..ESKİ KURULARIN ÜYELERİNE TEŞEKKÜR BELGELERİ TAKDİM EDİLECEK,ONUR KURULU BAŞKANLIĞINA SEÇİLEN SN. NECDET MENZİR'E VE YÜKSEK İSTİŞARE KURULU BAŞKANLIĞINA SEÇİLEN SN.ŞARIK TARA'YA BELGELERİ SUNULACAKTIR.
BİRLİKTE HOŞÇA VAKİT GEÇİRMEK DİLEĞİYLE HEPİNİZİ BU GÜZEL VE ANLAMLI GECEDE BİRLİKTE OLMAYA DAVET EDİYORUM..
SAYGILARIMLA..
İDRİS KORALP
BAŞKAN

Başkandan

Arşiv
Sitemizde yayınlanan makale, yazı, döküman, dosyalar ve resimler izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Copyright © 2014 Ruyiad Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemap