YENİ DÖNEM Mİ ?

Ekim ayi her seyin başlangıcı..Oncelikle AB için önemli günler...Egitim için Yüksek öğrenim kurumları açılıyor..Ramazan ayı bu donemde..kIŞIN DA kendini hissettirdiği bir zaman..
Ülkemiz açısından AB belki de en çok umut ve üzüntü beklediğimiz bir dönüm randevusu..
Eğitim çok kişiyi ilgilendiren bir toren zamanı..tüm öğrencilere , eğiticilere ve velilere kutlu ve uğurlu olsun..Ramazan ayı da %98'i müslüman olan ülkemiz insanı için bir ayri umut ve beklenti dönemi..hayırlı olsun hepimize ve ailelerimize..KIŞ ise çoğunlukla soğuk ve hüzünle gelir..olumlu bakanlar için çok değerli bir hazırlık,toparlanma,gelecek için planlama vakti..
Bu donemi her yönü ile iyi ve ülkemiz için de olumlu geçmesini bekliyoruz..
Her zamankinden daha çok birbirimize,ülkemizin güzel hasletlerine,gelenek ve göreneklerimize bağlı kalmak zorunda olduğumuz bir dönem..
Bayrağımıza,büyük önder,eşsiz insan ATATÜRK'ün bize emanet ettiği cağdaş Türkiye'nin milli değerlerine,üniter yapısına her zamankinden daha çok sahip çıkmalıyız..
Dış güçlerin istek ve emellerine bakmadan,Atatürk'ün ilke ve inkılaplarına bağlı , geleceğine, kendi onur ve haysiyetine zarar vermeden sürdürebilecek yönetim ve düzenlemeler içinde, huzur ve güven ortamında yaşama , tüm milletimizin en büyük arzu ve temennisidir..
Bu duygu ve düşüncelerle; yeni dönemim tüm üyelerimize,ailelerine ve beraber çalışanlarına, ülkemize hayırlı ve uğurlu olmasını dilerim..
sevgi ve saygılarımla..

Başkandan

Arşiv
Sitemizde yayınlanan makale, yazı, döküman, dosyalar ve resimler izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Copyright © 2014 Ruyiad Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemap