RUYİAD Derneğimizi yeni yerine taşıdık.

Ruyiad Ailesinin Değerli Sanayici, İş Adamı ve Yönetici Üyeleri ve Dostlarımız,
 
Bildiğiniz gibi yaklaşık 10 yıl süreyle sizlerle mevcut yerimizde birlikte olduk ve dernek faaliyetlerimizi yürüttük. Ancak binanın eskimesi, su ve elektrik tesisatlarının devamlı arıza vermesi mal sahibesinin bu durumlara kayıtsız kalması ve en önemlisi sıhhi ortamın bozulması gibi sebeplerden dolayı uzun süredir derneğimize uygun yeni bir yer arayışı içindeydik. Taşınacağımız yerin gene Yeşilyurt ve Yeşilköy civarında olması, üyelerimizin, dost ve misafirlerimizin ulaşımının kolay yerde olması önemliydi. Buradan hareketle şu anda taşındığımız yeri bulduk. Boya-badana, elektrik-telefon, ahşap işleri, klima, ilaçlama-temizlik ve taşınma-nakliye gibi işlemleri üyelerimizin katkılarıyla tamamlayıp yeni yerimize taşındık ve artık '' İstanbul Caddesi  Sahil Palas Apt. No:79 D:6 Yeşilköy- İstanbul '' adresindeki yeni yerimizdeyiz.

Bu taşınma sürecinde özellikle zaman ayırıp emeği geçen tüm Yönetim Kurulu Üyesi ve Dernek Üyesi dostlarımıza gönülden teşekkür etmek istiyorum. Hepinizin ellerine sağlık.

Artık Salı sohbet toplantılarımızı ve dernek faaliyetlerimizi yeni yerimizde sürdüreceğiz. Bu faaliyetler içerisinde siz değerli dernek üyelerimizin katılımları büyük önem taşımaktadır ve sizlerin zaman ayırarak bu katılımlarınız her türlü takdirin üzerindedir. RUYİAD Aile biriliğimizin gücü birlik ve beraberliğimizden gelmektedir.

Yönetim Kurulumuz önümüzdeki Salı Sohbet toplantıları ve konuk konuşmacı planlarını yapmaktadır. Bu programlar sizlere her zaman olduğu gibi fax, sms ve e-mail yoluyla duyurulmaya devam edecektir.

RUYİAD'ın Değerli Sanayici, İş Adamı ve Yönetici Üyeleri ve dostlarımız, bu vesile ile sizlere çalışmalarınızdaki, başarılarınızın devamı dilerim.

Sağlık ve sıhhatle hoşçakalın.

RUYİAD
Yönetim Kurulu Başkanı
Hakkı MATRAŞ

Başkandan

Arşiv
Sitemizde yayınlanan makale, yazı, döküman, dosyalar ve resimler izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Copyright © 2014 Ruyiad Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemap