15 HAZİRAN 2010 SALI GÜNÜ SAAT 18.30'da, RUYİAD sohbet toplantısında..

RUYİAD-Rumeli Yönetici ve İş Adamları Derneğinin 15 Haziran 2010 SALI Sohbet Toplantısında; "Ticaretin BARTER /TAKAS Sistemiyle Geliştirilmesi"   konusu, Sn.Kenan KAHRAMAN ve Teknik Heyeti tarafından anlatıldı. 

Onur Üyemiz E.Bakan Necdet MENZİR ve Kartal Balkanlılar Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Sn.Nizamettin YUMURTACI' nın da izlediği Toplantı öncesi, Sn.Kenan KAHRAMAN ve Sn.YUMURTACI tarafından RUYİAD Şeref Defteri yazılarak imzalandı. Salonda Barter Sistemi takdimcisi Sn. Murat ÇEVİRAL' ın Biyografisi, RUYİAD Genel Sekreteri Sn. Okan ORAK tarafından okundu ve sohbete yer verildi.

Konu üzerinde tanım ve sistemin açıklanması sonrası, Barter Sistemiyle oluşabilecek imkanlar ve alternatif geliştirme yapılanmaları üzerine görüş ve değerlendirmeler açıklandı. Soru ve cevaplarla konu hakkında bilnmeyen hususlar ortaya çıkarıldı ve toplantıya son verildi.

Toplantı sonunda, RUYİAD Yönetim Kurulu Başkanı  tarafından, Sn. Kenan KAHRAMAN ve Sn. Murat ÇEVİRAL' a birlikte, "RUYİAD TEŞEKKÜR BELGESİ" takdim edildi.

DİĞER RESİMLER


Etkinlikler

Arşiv
Sitemizde yayınlanan makale, yazı, döküman, dosyalar ve resimler izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Copyright © 2014 Ruyiad Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemap