RUYİAD GELENEKSEL İFTAR YEMEĞİ-24 AĞUSTOS 2010

RUYİAD-RUMELİ YÖNETİCİ VE İŞ ADAMLARI DERNEĞİ GELENEKSEL İFTAR YEMEĞİ, 24 AĞUSTOS 2010-SALI AKŞAMI SAAT 20.00'DE, FERİYE LOKANTALARI CAMEKANLI DENİZ RESTORANDA YAPILDI..  ÇOK SAYIDA ÜYEMİZİN EŞ VE DOSTLARI  İLE BİRLİKTE KATILDIĞI GECEYE, ARNAVUTLUK BAŞKONSOLOSU VE EŞİ, ONUR ÜYEMİZ HV.ORG. CUMHUR ASPARUK VE EŞİ, REV-RUMELİ EĞİTİM VAKFI BAŞKANI ATA ANIL,  YÖNETİM KURULU ÜYELERİ VE EŞLERİ, RUMELİ TV. EKİBİ İŞTİRAK ETTİLER..

BOĞAZIN EŞSİZ MANZARASI,  MEHTAPLI BİR GECENİN TÜM GÜZELLİĞİ YANINDA,  NEFİS İFTAR YEMEĞİ İLE SÜSLENEN AKŞAMDA; ÜYELERİMİZ  VE AİLELERİ DOYA DOYA SOHBET EDEREK EĞLENDİLER..

GECENİN DEVAMINDA, RUYİAD GENEL SEKRETERİNİN HOŞ GELDİNİZ KONUŞMASI, TELGRAFLARIN OKUNMASI VE SONRASINDA RUYİAD YÖNETİM KURULU BAŞKANIIN KONUŞMASI EKLENDİ.. BU ESNADA GECEDE BULUNAN KONUKLARDAN VE ÜYELERİMİZDEN SIRASIYLA SAHNEYE DAVETLE, ARNAVUT BAŞKONSOLOSU- REV VAKIF BAŞKANI ATA ANIL-CUMHUR ASPARUK - HAKKI MATRAŞ- BURSALI ÜYEMİZ KONURALP BAŞOL TARAFINDAN ÜYELERE YÖNELİK GÜZEL VE ANLAMLI KONUŞMALAR YAPILDI.. BU ANLAMLI VE ÖZEL AKŞAM YEMEĞİ, İÇİLEN KAHVELERDEN SONRA BİTİRİLDİ...

Etkinlikler

Arşiv
Sitemizde yayınlanan makale, yazı, döküman, dosyalar ve resimler izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Copyright © 2014 Ruyiad Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemap