MARMARA ÜNİVERSİTESİ BÖLÜM BAŞKANI PROF.DR.SN.OSMAN ALTUĞ, 9 ŞUBAT 2010 AKŞAMI RUYİAD SOHBET TOPLANTISINDAYDI.

MARMARA ÜNİVERSİTESİ İİBF.BÖLÜM BAŞKANI VE EKONOMİ YÖNETİCİSİ Prof.Dr.Sn. Osman ALTUĞ, 9 ŞUBAT 2010 SALI AKŞAMI, RUYİAD DERNEK MERKEZİ FLORYA'DA "TÜRKİYE'DE VE DÜNYA'DA EKONOMİNİN DURUMU " KONULU SOHBETE KATILDI.

RUYİAD-RUMELİ YÖNETİCİ VE İŞ ADAMLARI DERNEĞİNE saat 18.30 civarında gelen Sn.ALTUĞ, üyelerimiz ve yakın dostlarınca karşılandı. Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte, RUYİAD ŞEREF DEFTERİNİ yazarak imzaladı. Sohbete üyelerimiz dışında, Vakıf Bşk.Sn.Hilmi NAKİPOĞLU, DGM E.Bşk. Av.Metin ÇETİNBAŞ, E.Tuğg. Kutay SÜKAN, Banka Md.leri de iştirak etti.

Sohbete başlamadan önce  Prof.Dr.Osman ALTUĞ'un biyografisi okundu. Sohbet büyük bir ilgi ve dikkatle izlenerek 120 dakika sürdü. Sorular cevaplandı. Türkiye'nin ekonomik yapısı ve geleceği, dünya ekonomisi içerisinde çok güzel değerlendirilerek özetlendi..

Başarılı geçen sohbet sonrasında, RUYİAD Başkanı  tarafından, Sn.Osman ALTUĞ Hocamıza, katılımı ve başarılı anlatımı için " RUYİAD TEŞEKKÜR BELGESİ" sunuldu. Toplantıya akşam yemeğinde sohbet ve değerlendirme ile devam edildi. Bu yararlı toplantı ve geceye, ilerleyen saatlerde son verildi.

Etkinlikler

Arşiv
Sitemizde yayınlanan makale, yazı, döküman, dosyalar ve resimler izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Copyright © 2014 Ruyiad Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemap