MAKEDONYA KİCEVO BELEDİYE BAŞKANI BLAGOJA DESPOTOSKİ VE EŞİ DERNEĞİMİZİ ZİYARETE GELDİLER. 18 NİSAN 2012

 
18 NİSAN 2012 ÇARŞAMBA GÜNÜ, MAKEDONYA KİCEVO ( KIRÇOVA ) BELEDİYE BAŞKANI SAYIN BLAGOJA DESPOTOSKİ VE EŞİ, MECLİS ÜYELERİ, KIRÇOVALILAR SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ BAŞKANI SAYIN RESUL AVCI VE YÖNETİM KURULU ÜYELERİ, KICEVO ( KIRÇOVA ) GAYRET EĞİTİM KÜLTÜR VE SANAT DERNEĞİ BAŞKANI AVZİYA KANZOSKİ VE DERNEK ÜYELERİ OLMAK ÜZERE HEYET OLARAK DERNEĞİMİZİ ZİYARETLE ARAMIZDAYDILAR.
 
HEYETİ DERNEĞİMİZDE YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI HAKKI MATRAŞ, YÖNETİM KURULU GENEL SEKRETERİ OKAN ORAK, YÖNETİM KURULU ÜYELERİMİZ GÜNDÜZ ÇAĞLAR, AYLA ERDİM, ZAFER ÖZTÜRK, ERDOĞAN AŞIK, DİSİPLİN KURULU ÜYEMİZ BAYRAM TÜRKKAN, YÜKSEK İŞTİŞARE KONSEYİ VE ONUR ÜYELERİMİZ MÜNİR AKMERT VE RÜŞTÜ MERTCAN KARŞILADILAR.
 
MAKEDONYA'NIN YER ALTI YER ÜSTÜ ZENGİNLİKLERİ, EKONOMİK DURUM VE TRUZİM KONULARINDA GENİŞ BİR SUNUM YAPILDI. KİCEVO BELEDİYE BAŞKANI SAYIN DESPOTOSKİ ÖZELLİKLE KENDİ BÖLGELERİNDE PLANLANAN ORGANİZE SANAYİ VE SERBEST BÖLGELER İLE İLGİLİ OLARAK YATIRIM YAPMAYI DÜŞÜNEN İŞ ADAMLARI İÇİN KENDİLERİNİN OLABİLECEK HER BİR AYRI GRUP İÇİN BİRER EKİP OLUŞTURABİLECEKLERİNİ VE HER TÜRLÜ YARDIMI YAPABİLECEKLERİNİ BELİRTEREK KENDİLERİNİN HER DAİM YARDIMA AÇIK OLDUKLARINI SÖYLEDİLER. KARŞILIKLI GÖRÜŞMELERDE ONUR ÜYEMİZ MÜNİR AKMERT TERCÜME KONUSUNDA SON DERECE YARDIMCI OLDU.
 
YAKLAŞIK 1.5 SAAT KADAR SÜREN GÖRÜŞMELERİN SONUNDA KARŞILIKLI İYİ NİYET VE DİLEKLERDE BULUNULARAK YÖNETİM KURULU GENEL SEKRETERİ OKAN ORAK TARAFINDAN KİCEVO BELEDİYE BAŞKANI BLAGOJA DESPOTOSKİ'YE DERNEĞİMİZİ ZİYARET ANISI OLARAK RUYİAD ŞİLDİ VE ALMANAĞI, AYNI ZAMANDA SAYIN DESPOTOSKİ'DE KICEVO BELEDİYESİ PLAKETİNİ DERNEĞİMİZE TAKDİM ETTİ.

Etkinlikler

Arşiv
Sitemizde yayınlanan makale, yazı, döküman, dosyalar ve resimler izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Copyright © 2014 Ruyiad Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemap