RUYİAD 12' İNCİ OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISI

RUYİAD 12.GENEL KURULU                       

DERNEK MERKEZİMİZ FLORYA' DA, 15 OCAK 2011 CUMARTESİ GÜNÜ SAAT 10.30' DA, ELLİ KİŞİ ÜZERİNDEKİ ÜYE VE KONUKLARIMIZLA BİRLİKTE YAPILMIŞTIR. DERNEK GENEL SEKRETERİ OKAN ORAK TARAFINDAN AÇILAN GENEL KURUL TOPLANTISINA; ONUR ÜYELERİMİZ ULŞ.E.BAKANI SN.NECDET MENZİR, DZ.K.K. EŞİ SN.SÜHEYLA GÖKSAN VE KONUKLAR YANINDA RUYİAD ÜYELERİ İLGİ İLE KATILMIŞTIR. SAYGI DURUŞU İLE BAŞLAYAN TOPLANTIMIZDA DİVAN BAŞKANI OLARAK SN.MELEK ARAS, YARDIMCILARI SN. HİLAL ÖĞÜTGEN VE SN. BAYRAM TÜRKAN SEÇİMLE GÖREV ALMIŞLARDIR.

2007-2011 DÖNEMİ YÖNETİM KURULU FAALİYETLERİ BAŞKAN SN. İDRİS KORALP TARAFINDAN, DÖNEMİN BİLANÇOLARI, GELİR-GİDER HESAPLARI ÖZETİ GENEL SAYMAN SN. FERDA KÖSTENDİL, DENETLEME KURULU RAPORLARI GENEL SEKRETER SN. OKAN ORAK TARAFINDAN OKUNMUŞ. YÖNETİM VE DENETLEME KURULLARI TARTIŞMASIZ İBRA EDİLMİŞTİR.

YENİ YÖNETİM, DENETİM VE DİSİPLİN KURULLARININ SEÇİMİNE GEÇİLDİĞİNDE; TEK LİSTE İLE SUNULAN  YENİ YÖNETİM OY BİRLİĞİ İLE KABUL EDİLMİŞTİR. YÖNETİMLERDE GÖREV ALAN ÜYELERİMİZİN İSİMLERİ AŞAĞIDADIR.

YÖNETİM KURULU ÜYELERİ: İDRİS KORALP, CAVİT ÇAĞLAR, HAKKI MATRAŞ, HARUN KÜRE, OKAN ORAK, FERDA KÖSTENDİL, RIDVAN TUNA, CELAL KURTKAYA, GÜNDÜZ ÇAĞLAR, ADNAN TÜRKKAN, ERDOĞAN AŞIK, AYLA ERDİM, ZAFER ÖZTÜRK.

DENETLEME KURULU ÜYELERİ; ŞEVKET AYAZ, HİLAL ÖĞÜTGEN, MEHMET ÇİFTEOĞLU.

DİSİPLİN KURULU ÜYELERİ; NAMIK SATAR, UMİT NAZLAR EREN, BAYRAM TÜRKAN, GÖNÜL GÜRSOY (HUKUK MÜŞAVİRİ) OLARAK BELİRLENMİŞTİR.

ÜYEELERİMİZDEN SN. KONURALP BAŞOL VE SN. ATİLLA TUNA' NIN BALKAN GÖÇ VE SORUNLARINI  İHTİVA EDEN TEMALARA ÖNEM VERİLMESİNİ İÇEREN KONUŞMALARI, İLGİ İLE İZLENMİŞ VE YENİ YÖNETİMLERE ÖNERİ OLARAK SUNULMUŞTUR.

YENİ YÖNETİMLERDE GÖREV ALAN ÜYELER, DİVAN HEYETİ ÖNÜNE ÇIKARILARAK, ÜYELERE TANITILMIŞTIR.

DAHA SONRA SÖZ ALAN YENİ YÖNETİMLER ADINA SN.İDRİS KORALP, VERİLEN GÜVEN VE DESTEĞE  TEŞEKKÜR EDEREK, BAŞARILI OLMA YÖNÜNDE GAYRETLERİNİ ARTIRACAKLARINI İFADE ETMİŞTİR. ONUR VE DANIŞMA KURRULU BAŞKANIMIZ SN. NECDET MENZİR' İN BAŞARI TEMENNİSİYLE GÜNDEM SONA ERMİŞTİR. GENEL KURUL SEVİYELİ BİR ORTAMDA CEREYAN ETMİŞ VE BAŞARI İLE BİTİRİLMİŞTİR.

Etkinlikler

Arşiv
Sitemizde yayınlanan makale, yazı, döküman, dosyalar ve resimler izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Copyright © 2014 Ruyiad Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemap