RUYİAD MERKEZİNDE SANAYİNİN ÖNEMLİ KONUSU İÇİN TOPLANILDI ( 20 NİSAN 2010 )

RUYİAD,20 NİSAN 2010 SALI AKŞAMI SOHBET TOPLANTIMIZDA, ÇEVRE VE ORMAN BAKANLIĞI ÇEVRESEL ETKİ DEĞERLENDİRMESİ (ÇED) VE PLANLAMA GN. MD. Sn. Fevzi İŞBİLİR İLE BİRLİKTE OLDULAR..

"SANAYİDE ÇED" KONULU SOHBETTE SN.GENEL MÜDÜR, YÖNETİM KURULU İLE BİRLİKTE ŞEREF DEFTERİNE GÜZEL BİR METİN YAZARAK TOPLANTIYA BAŞLANDI. TOPLNTIDA ÖNCE SN.GENEL MÜDÜRÜN BİYOGRAFİSİ OKUNDU VE KÜRÜSYE DAVET EDİLDİ.. SN.FEVZİ İŞBİLİR; KONUSUYLA İLGİLİ ÇOK VERİMLİ VE HERKESİN NE YAPABİLECEĞİNİ, NASIL YAPABİLECEĞİNİ, ÜLKEMİZİN ÇEVRE ETKİ DEĞERLENDİRİLMESİNİ VE GENEL GELİŞMELERİ; DOĞAL BİR YAPI İÇERİSİNDE, ANLAMLI VE SAKİN BİR ŞEKİLDE GÜZEL TANIMLADI VE AÇIKLADI..

BÜYÜK BİR İLGİ İLE İZLENEN SOHBET TOPLANTISI SIRASINDA, ADETA SOLUKLAR TUTULARAK TAKİP EDİLDİ. TOPLANTI SONUNDA, RUYİAD YÖNETİM KURULU BAŞKANI SN.İDRİS KORALP TARAFINDAN BU TOPLANTIYA KATILAMASI NEDENİYLE BİZE İMKAN SAĞLAYAN ÇEVRE VE ORMEN BAKANLIĞINA TEŞEKKÜR EDİLDİ. KONUŞMACI VE RUMELİLİ DOSTUMUZ SN.FEVZİ İŞBİLİR'E BU DEĞERLİ BİLGİ PAYLAŞIMI İÇİN ŞÜKRAN DUYGULARI, DERNEK ÜYELERİ ADINA İFADE EDİLEREK, RUYİAD YÖNETİM KURULUNCA ONAYLANAN " RUYİAD TEŞEKKÜR BELGESİ" TAKDİM EDİLDİ.

TOPLUCA ÜYELERLE BİRLİKTE AKŞAM YEMEĞİNE GEÇİLEREK, YEMEKTE DE SOHBETE DEVAM EDİLDİ. GECE SONUNDA BU ANLAMLI VE VERİMLİ GÜN İÇİN SN.İŞBİLİR'E MÜTEŞEKKİR OLUNDU VE YEMEĞE SON VERİLDİ.

DİĞER RESİMLER


Etkinlikler

Arşiv
Sitemizde yayınlanan makale, yazı, döküman, dosyalar ve resimler izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Copyright © 2014 Ruyiad Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemap