RUYİAD 8 HAZİRAN 2010 SALI TOPLANTISINDA, DERNEK ÜYEMİZ Sn.Selman ARINÇ, AFRİKA'YI ANLATTI.

RUYİAD GELENEKSEL SALI SOHBETİNDE, 8 HAZİRAN 2010 AKŞAMI, DERNEK ÜYEMİZ VE GEZGİNLER DERNEĞİ BAŞKAN YARDIMCISI Sn. Selman ARINÇ "AFRİKA'NIN SOSYAL, KÜLTÜREL VE EKONOMİK DURUMU" KONUSUYLA KATILMIŞTIR.

DERNEĞE SAAT 18.00 CİVARINDA GELEN Sn. Selman ARINÇ, RUYİAD Şeref Defterini YAZARAK İMZALAMIŞTIR. BERABERİNDE; KONUKLARI OLARAK E.TUĞGENERAL Sn. Ziya SATIR, E.ASTSB.Sn. Mehmet MEMİŞ TOPLANTIYA İŞTİRAK ETMİŞTİR. BUNUN YANISIRA  HSBC BANK FLORYA Şb. Md. Sn. Dilek YILMAZ TOPLANTIDA HAZIR BULUNMUŞTUR.

TOPLANTIYA; SN.Selman ARINÇ'ın BİYOGRAFISININ RUYIAD GENEL SEKRETERİ SN.Okan ORAK TARAFINDAN OKUNMASI İLE BAŞLANMIŞTIR.

AFRİKA' NIN GENEL YAPISI, SOSYAL VE TURİZM DAHİL KÜLTÜREL VE YERALTI ZENGİNLİKLERİ DAHİL EKONOMİK DURUMUN TANITILMASINI ÖN PLANA ALAN SN. ARINÇ, GELECEK İÇİN VE YATIRIM KAPSAMINDA, MUKAYESELİ VE REEL RAKAMLARLA VERİLEN AFRİKA'NIN CAZİBESİNİ GÖZLER ÖNÜNE SERMİŞTİR. AFRİKA BİRLİĞİNİN ETKİNLİĞİ VE ÇALIŞMASI İLE AVRUPA BİRLİĞİ ARASSINDA GELİŞEN EKONOMİK FAALİYETLERE YER VERMİŞTİR. DÜNYA ÜLKELERİ İLE İLİŞKİLERİNİ DE SERGİLEYEN, SN. ARINÇ, KISA VE KAPSAMLI ANLATIMIYLA KONU ÜZERİNDE ÖNEMLİ BİLGİLER SUNMUŞTUR.

KONUŞMALARININ SONUNDA, SORU-CEVAP DİYALOĞU İLE İLAVE BİLGİLER EKLENEN TOPLANTI; RUYİAD YÖNETİM KURULU BAŞKANI  TARAFINDAN, DERNEK ADINA YAPILAN SONUÇ KONUŞMASI ARDINDAN  SN.Selman ARINÇ'A VERİLEN, " RUYİAD TEŞEKKÜR BELGESİ " NİN TAKDİMİ İLE SONA ERMİŞTİR.

GECEYE, BİRLİKTE YENEN AKŞAM YEMEĞİ İLE DEVAM EDİLMİŞTİR. YMEKTE, KONU ÜZERİNDE YAPILAN SÖYLEŞİLER KONUYA KATKI SAĞLAMIŞTIR. ÇOK OLUMLUVE YARARLI GEÇEN TOPLANTI SONLANDIRILMIŞTIR.

DİĞER RESİMLER


Etkinlikler

Arşiv
Sitemizde yayınlanan makale, yazı, döküman, dosyalar ve resimler izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Copyright © 2014 Ruyiad Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemap