RUYİAD RUMELİ GECESİ-19 ARALIK 2009

RUYİAD- Rumeli Yönetici ve İş Adamları Derneğimizin 18. yılında, Ataköy SHERATON Otelde, 19 Aralık 2009 akşamı, "RUMELİ GECESİ" kutlandı..  

Geceye; E.Bakanlardan Sn.Turan TAYAN, Sn.Necdet MENZİR ve Sn.Abdülkadir AKSU; E.Orgenerallerden Sn.Çevik BİR, Sn.Cumhur ASPARUK ve E.Ora.Eşi Sn.Süheyla GÖKSAN; Büyükçekmece Belediye Başkanı Sn.Hasan AKGÜN, RUTEV Vakıf Başkanı Sn.Melek ARAS, REV Vakıf Başkanı Sn.Tamer TÜRKER, Rumeli Türk Dernekleri Fed.Gen.Bşk. Sn.Salih AKGÜL, Sn.Murat Aksu ile Derneğin Yönetim- Denetim-Disiplin Kurulu Başkan ve Üyeleri ile RUYİAD Üyeleri Aileleri ve Dostları iştirak etmiştir.

Ayrıca;  Onursal Konuklarımız ve Rumelili Sanatçılarımız olarak, Sn.Yeşim SALKIM ve Eşi, Sn.Oktay KAYNARCA, Sn.İnci ÇAYIRLI ve oğlu, Sn.Suzan KARDEŞ ve annesi, Gazeteci-Köşe Yazarı Sn.Yalçın BAYER aramızda bulunmuşlardır.

Gece, üçlü müzik grubu eşliğinde Kokteyl ile başlamış, Akşam Yemeği esnasında Burak ÇAĞMAN Orkestrasının güzel melodileri ile devam etmiştir.

Gecenin sunumunu; derneğin sempatik kızı Sn.Şefike KESKİN tarafından, çok anlamlı ve yerinde verilen bilgilerle yapılmış..  Gecenin açılış Konuşması Yönetim Kurulu Başkanı Sn.İdris KORALP tarafından Dernek Faaliyetleri anlatılarak, Yeni Yıla Hoşgeldin denmiştir... 

Gecede; RUYİAD'a yeni katılan üyelerimizin biyografileri okunmuş, takdimleri yapılarak, ÜYELİK SERTİFİKALARI VE RUYİAD ROZETLERİ, geceye katılan Protokol Üyelerimiz ve Dernek Yönetim Kurulu üyeleri tarafından verilmiştir. Yeni Üyelerimiz; Sn.Kemal YILDIRIM (Özel Bankacı-İsviçre), Sn. Leman Tılsım YILMAZ (Sinema Yapımcısı-SÜPÜRR..filmi), Mustafa ÇAĞLAR (Sanayici-Bursa-E.Bak.Cavit ÇAĞLAR'ın oğlu), Erdoğan AŞIK (Sanayici- KB Kıymetli Madenler San. Ltd. Şti. Ceo), Tuncay YILMAZ (Rumeli Tv Ynt.Krl.Bşk.), Selman ARINÇ (Mali Müşavir-Gezgin ), Zeki ÇALIŞKAN( Avukat-İş Adamı), Yahya Kemal GENCER (Sanayici-BAGFAŞ Ynt.Krl.Bşk.), Ayla ERDİM (Danışman-Yatırım Uzmanı), Ömer ŞEHİTOĞULLARI (Snayici-MERGOLD Kıymetli Madenler A.Ş. Gn. Md.), Zafer ÖZTÜRK(Yönetici-Florya Koleji Kurucu Üyesi) olmak üzere 12 kişi  RUYİAD'a katılmıştır.

Rumeli kökenli Sanatçılarımız olarak aramızda bulunan, Sn.Yeşim SALKIM, Sn.Oktay KAYNARCA, Sn.İnci ÇAYIRLI, Sn.Suzan KARDEŞ, Hürriyet Gazetesi Köşe Yazarı Sn.Yalçın BAYER ile önce Rumeliden Söyleşiler yapılmış ve daha sonra Sanatçı ve Gazeteci Konuklarımıza "RUYİAD TEŞEKKÜR BELGESİ" takdim edilmiştir.

Gece neşeli ve eğlenceli müziklerle devam ederek, 2010 yılına HOŞ GELDİN diyerek,  sona ermiştir.

Etkinlikler

Arşiv
Sitemizde yayınlanan makale, yazı, döküman, dosyalar ve resimler izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Copyright © 2014 Ruyiad Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemap