RUYİAD YÖNETİM KURULU ÜYELERİYLE, İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ PROF. DR. SAYIN YUNUS SÖYLET MAKAMINDA ZİYARET EDİLDİ. (13.04.2012)

RUYİAD YÖNETİM KURULU ÜYELERİ İLE 13 NİSAN 2012 CUMA GÜNÜ SAAT 11.00'DE, İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ PROF.DR. SAYIN YUNUS SÖYLET MAKAMINDA ZİYARET EDİLDİ. REKTÖRLÜK MAKAMINDA AĞIRLANAN RUYİAD YÖNETİM KURULU GENEL SEKRETERİ OKAN ORAK, YÖNETİM KURULU GENEL SAYMANI FERDA KÖSTENDİL, YÖNETİM KURULU ÜYELERİ GÜNDÜZ ÇAĞLAR, AYLA ERDİM, ZAFER ÖZTÜRK VE DENETİM KURULU ÜYESİ HİLAL ÜĞÜTGEN DERNEK FAALİYETLERİ HAKKINDA BİLGİ VERDİLER. RUYİAD GENEL SAYMANI FERDA KÖSTENDİL VE KONGRE GENEL KOORDİNATÖRÜ ÇAĞLAR; ÖZELLİKLE 6-7 ARALIK 2012 TARİHLERİNDE, İSTANBUL'DA YAPILACAK OLAN "1' İNCİ ULUSLARARASI BALKANLAR VE GÖÇ KONGRESİ"  HAKKINDA AÇIKLAMALAR YAPTILAR.
RUYİAD VE İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ ORTAKLIĞINDA, İSTANBUL SANAYİ ODASI (İSO) VE İSTANBUL TİCARET ODASI (İTO) İŞBİRLİĞİ İÇİNDE YAPILACAK OLAN KONGREDE, MÜŞTEREK OLARAK PAYLAŞILABİLECEK GÖREV VE DESTEKLER GÖRÜŞÜLDÜ. RUYİAD AÇISINDAN YAPILAN BU ANLAMLI ZİYARETE ÖNEM VEREN VE GÖRÜŞMELERDEKİ KONGRE ÇALIŞMALARINA GÖREV VE  DESTEKLERİ OLABİLECEĞİNİ BELİRTEN SAYIN REKTÖR SÖYLET'E, RUYİAD YÖNETİM KURULU ADINA RUYİAD ZİYARET ANISI ŞİLDİ, RUYİAD ALMANAK VE TÜZÜĞÜ SUNULDU.

Etkinlikler

Arşiv
Sitemizde yayınlanan makale, yazı, döküman, dosyalar ve resimler izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Copyright © 2014 Ruyiad Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemap