RUYİAD' IN 19' UNCU YILDÖNÜMÜ KUTLAMASI VE ARAMIZA YENİ KATILANLAR - 21 EYLÜL 2010

RUYİAD-RUMELİ YÖNETİCİ VE İŞ ADAMLARI DERNEĞİ 19'UNCU KURULUŞ YILDÖNÜMÜNÜ 21 EYLÜL 2010 - SALI AKŞAMI, SWİSSOTEL-NAZ TURKİSH CUİSİNE RESTORAN'DA KUTLAMIŞTIR. ARAMIZA YENİ KATILAN ÜYELERİMİZİN DE BULUNDUĞU VE TÖRENLE ÜYELİK SERTİFİKALARININ VERİLDİĞİ GECEDE UNUTULMAZ ANILAR YAŞANMIŞTIR...

GECEYE; DEVLET E.BAKANI Sn. İsmet SEZGİN, ULAŞTIRMA E.BAKANI, ONUR VE DANIŞMA KURULU BAŞKANIMIZ Sn. Necdet MENZİR, ONUR ÜYEMİZ  E.Org. Sn. Çevik BİR, BÜYÜKÇEKMECE BELEDİYE Bşk VE ONUR ÜYEMİZ Sn.Dr. Hasan AKGÜN, ÇANAKKALE-KÜÇÜKKUYU BELEDİYE Bşk Sn. Cengiz BALKAN, İSTANBUL 13'ÜNCÜ AĞIR CEZA Bşk Sn.Hayri ÖZDAL, GALATASARAY ÜNİVERSİTESİ ÖĞRETİM ÜYESİ, TOPKAPI SARAYI GENEL MÜDÜRÜ VE ONUR ÜYEMİZ Prof..Dr. İlber ORTAYLI, YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ DEKANI Prof.Dr. Ömer Faruk GÖKAY, TÜRK KALP VAKFI ONURSAL KARDİYOLOJİ TABİBİ VE ÜYEMİZ Prof..Dr. Necati SIRMACI, BİLGİ ÜNİVERSİTESİ KURUCU REKTÖRÜ VE ONUR - YÖNETİM KURULU ÜYEMİZ Prof.. Dr. İlter TURAN, TFF. TAHKİM KURULU BAŞKANI VE ÜYEMİZ Av. Adnan TÜRKKAN,  İLE BİRLİKTE RUYİAD ÜYELERİMİZ, AİLELERİ VE YAKIN DOSTLARI KATILMIŞLARDIR.

RUYİAD'A KATILAN YENİ ÜYELERİMİZ OLARAK; Prof.Dr. İlber ORTAYLI, İŞ ADAMI Sn.Osman GARİP, İŞ ADAMI Sn. Serkan KORALP, İŞ ADAMI Sn. Burak DİZDAR, YÖNETİCİ Sn. Engin VARDAR, SANAYİCİ Sn. Ayhan SEZER, YÖNETİCİ Sn.Salim ELİYÜREKLİ, SANAYİCİ Sn.Emre SEZER, İŞ ADAMI Sn. İlhan TEKELİ, İŞ ADAMI Sn. Orhan BEZGAL AİLELERİ İLE GECEMİZDE HAZIR BULUNMUŞLARDIR.

NAZ RESTORAN'IN GÜZEL ORTAMINDA, KOKTEYL VE HAFİF MÜZİKLE BAŞLAYAN GECEMİZE; RUYİAD YÖNETİM KURULU BAŞKANININ AÇIŞ KONUŞMASI İLE GİRİLMİŞTİR. 19'UNCU KURULUŞ YILDÖNÜMÜMÜZÜN KUTLANDIĞI GECEDE, Prof.Dr. İlber ORTAYLI TARAFINDAN " BALKANLARDA GÖÇ" KONULU ANLAMLI VE VECİZ SÖZLERLE GÜZEL BİR KONUŞMA YAPILMIŞTIR. DAHA SONRA RUYİAD ÜYELİĞİNE YENİ KATILAN ARKADAŞLARIMIZIN, TEK TEK BİYOGRAFİLERİ OKUNMUŞ, SAHNEYE DAVET EDİLMİŞ VE ÜST DÜZEY KONUKLARIMIZ TARAFINDAN "RUYİAD ÜYELİK SERTİFİKALARI", RUYİAD YÖNETİM KURULU ÜYELERİ TARAFINDAN DA " RUYİAD YAKA ROZETLERİ"  TÖRENLE VERİLMİŞTİR. KENDİ ALANLARINDA SON DERECEDE BAŞARILI YENİ ÜYELERİMİZE HOŞ GELDİN DİYEREK, NAZLI KIZLAR ORKESTRASININ GÜZEL RUMELİ NAĞMELERİ VE MÜZİĞİ EŞLİĞİNDE GECE EĞLENCEMİZ DEVAM ETMİŞTİR.

Etkinlikler

Arşiv
Sitemizde yayınlanan makale, yazı, döküman, dosyalar ve resimler izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Copyright © 2014 Ruyiad Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemap