20' İNCİ YILDA RUYİAD KUTLAMASI VE RUMELİ GECESİ-29 KASIM 2011

31 EKİM 1991 TARİHİNDE, KURUCU BÜNYAMİN ATİK BAŞKANLIĞINDA VE ALİ BEBA, RÜŞTÜ MERTCAN, AHMET VARDAR, TARIK ŞEHMEN, ARİF MATRAŞ, ALİ ŞEN, SALİH BÜYÜKBAYRAK, ADNAN VARDARLI'NIN  ÖNCÜLÜĞÜNDE KURULAN, RUYİAD-RUMELİ YÖNETİCİ VE İŞADAMLARI DERNEĞİNİN; 20' İNCİ KURULUŞ YILDÖNÜMÜ NEDENİYLE DÜZENLEDİĞİMİZ RUMELİ GECESİ, 29 KASIM 2011 SALI AKŞAMI, DİVAN KURUÇEŞME KRİSTAL ÇADIRDA YAPILMIŞTIR. BU ANLAMLI GECEYE; TÜM ÜYELERİMİZ EŞ VE ÇOCUKLARIYLA BERABER KATILIRKEN, AYRICA ONUR VE DANIŞMA KURULU BAŞKANI VE E. ULŞ.BAKANI, İSTANBUL E. EMN. MD. SN. NECDET MENZİR, RUYİAD YNT. KRL. BŞK. YRD., YEŞİM HOLDİNG İCRA KURULU BAŞKANI VE E. DEVLET BAKANI SN. CAVİT ÇAĞLAR, RUYİAD ONUR ÜYESİ VE HAVA KUV. E. KOMUTANI EM. HV.ORG. SN. CUMHUR ASPARUK,  RUYİAD ONUR ÜYESİ VE TBMM E. MİLLETVEKİLİ SN. ALAADİN BÜYÜKKAYA, RUYİAD YÜKSEK İSTİŞARE KONSEYİ ÜYESİ VE DZ. KUV. E. KOMUTANI EŞİ DR. SN. SÜHEYLA GÖKSAN, ONUR ÜYESİ VE  İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ PROF.DR. SN. YUNUS SÖYLET, ONUR ÜYESİ VE BAKIRKÖY BELEDİYE BAŞKANI SN. ATEŞ ÜNAL ERZEN, ONUR ÜYESİ VE BÜYÜKÇEKMECE BELEDİYE BAŞKANI SN. HASAN AKGÜN, BAKIRKÖY EMNİYET MÜDÜRÜ SN. İZZET KAPTAN, BURSA RUMELİ SİAD YÜKSEK İSTİŞARE KONSEY BAŞKANI VE RUYİAD ÜYESİ DR. SN. KONURALP BAŞOL, RUTEV VAKFI BAŞKANI SN. ADNAN ŞAHİNLER, REV VAKFI BAŞKAN YARDIMCISI SN. FERDA KÖSTENDİL, BURSA RUMELİ SİAD BŞK. YRD.VE YÖNETİM KURULU ÜYELERİ, RUYİAD ESKİ BAŞKANLARI SN. RÜŞTÜ MERTCAN VE SN. KAYA ÇAK, RUYİAD YÜKSEK İSTİŞARE KONSEYİ ÜYELERİ PROF.DR. SN. İLTER TURAN, SN. MÜNİR AKMERT, SN. SALİH BÜYÜKBAYRAK, SN. ADNAN TÜRKAY, SN. RAŞİT ALACALAR'ın yerine Oğlu SN. BÜLENT ALACALAR, SN. ERDOĞAN DEMİRÖREN'in yerine Danışmanı SN. ORHAN ERTANHAN SN. SABEDİN TÜRKER'in yerine oğlu SN. TAMER TÜRKER ÜYEMİZ VE RUMELİ TV. BAŞKANI SN. TUNCAY YILMAZ GECEMİZE ŞEREF VERMİŞLERDİR.

KOKTEYLLE BAŞLAYAN GECEDE BOL BOL SOHBET EDEN KONUKLARIMIZ, SALONA DAVET EDİLDİ. GECENİN SUNUMUNU YAPAN SN. ŞEFİKA KESKİN'İN ANLAMLI SÖZLERİ İLE AÇILIŞ KONUŞMASI RUYİAD YÖNETİM KURULU BAŞKANI SN. İDRİS KORALP TARAFINDAN YAPILDI.. DEVAMINDA; RUYİAD YÜKSEK İSTİŞARE KONSEYİNE YENİ SEÇİLEN ÜYELERİMİZE, KONSEY ÜYELİK BELGELERİ, E.BAKAN SN. NECDET MENZİR, E.BAKAN SN. CAVİT ÇAĞLAR, RUYİAD BAŞKANI E.TUĞG. İDRİS KORALP TARAFINDAN AYRI AYRI VERİLDİ. RUYİAD'IN EN YÜKSEK DANIŞMA ORGANI NİTELİĞİNDEKİ YÜKSEK İSTİŞARE KONSEYİ YENİ ÜYELERİ GURURLA ALKIŞLANDI VE HİZMETLERİ YADEDİLDİ.

RUYİAD YENİ ÜYELERİ OLAN; PROF.DR. YUNUS SÖYLET, E. ÖĞRETMEN CELİL ALTIN, İŞADAMI ZEKERİYA ALP,  AVUKAT RECEP ÖZMEN, YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİR REMZİ AVCI, SANAYİCİ İRFAN GÜRSES, YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİR RECEP SEVİNÇ, AVUKAT ÖZLEM GÜNAY, AVUKAT METİN ÇETİNBAŞ,YÜKSEK MİMAR BARAN TAŞÇI, İŞADAMI BURAK RAMANLI, SANATÇI BEYHAN GÜRSOY, SİGORTA  UZMANI VE GENEL MÜDÜRÜ BETÜL  BÜYÜKKAYA DELİBALTA, SİGORTA UZMANI TEKNİK MÜDÜR TOLGA BÜYÜKKAYA, VE SİGORTA UZMANI MÜDÜR MUSTAFA BÜYÜKKAYA, AYRI AYRI KİŞİSEL BİLGİLERİ OKUNARAK SAHNEYE DAVET EDİLDİLER. SAHNEDE RUYİAD YAKA ROZETLERİ YÖNETİM KURULU ÜYELERİ TARAFINDAN TAKILIRKEN, ÜYELİK SERTİFİKALARI PROTOKOL DA BULUNAN KONUKLARIMIZ TARAFINDAN TEBRİK EDİLEREK VERİLDİ. ONLARA RUYİAD İÇİNDE BAŞARILAR DİLENDİ.

ÇOK GÜZEL HAZIRLANMIŞ YEMEK MASALARIMIZDAKİ ZERAFET, BU GECE ANISINA HAZIRLANAN PELİT ÇİKOLATA FABRİKALARI SAHİBİ VE RUYİAD ONUR ÜYESİ SN. SELAHATTİN AYAN TARAFINDAN MASALARIMIZA KONAN "RUYİAD ÇİKOLATA KUTULARI" AYRI BİR ANI OLDU.

GECENİN SÜRPRİZ OLAYI; DERNEK YÖNETİM,DENETİM,DİSİPLİN KURULU ÜYELERİNİN OLUŞTURDUĞU VE ÜYEMİZ DEVLET SANATÇISI SN. FETTAH CANKURTARAN'IN ŞEFLİĞİNDE HAZIRLANAN  RUYİAD 20.İNCİ YIL ÜYE KOROSUNUN RUMELİ ŞARKILARI ÇOK BÜYÜK BİR ANLAM İFADE ETTİ. GECENİN ATMOSFERİNİ RENKLENDİRDİ.

DAHA SONRA SANATÇIMIZ FETTAH CANKURTARAN'IN GÜZEL ŞARKILARI ZEVKLE DİNLENDİ. ALATÜRKİ ORKESTRASININ GÜZEL MELODİLERİYLE GECEYE DEVAM EDİLDİ. BU SURETLE, 20'İNCİ YILIMIZ İÇİN DÜZENLENEN GECEMİZ, TARİHİMİZE BİR ANI OLARAK NAKŞEDİLDİ.

Etkinlikler

Arşiv
Sitemizde yayınlanan makale, yazı, döküman, dosyalar ve resimler izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Copyright © 2014 Ruyiad Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemap