RUYİAD ÇANAKKALE VE BOZCAADA GEZİSİ (16-18 EYLÜL 2011)

RUYİAD-RUMELİ YÖNETİCİ VE İŞ ADAMLARI DERNEĞİ ÜYE VE AİLELERİYLE "ÇANAKKALE-BOZCAADA GEZİSİ İLE" BİR İLKİ DAHA GERÇEKLEŞTİRDİ. 16 EYLÜL 2011 CUMA SABAHI SAAT 08.00'DE YEŞİLKÖY ÇINAR OTEL ÖNÜNDE BULUŞAN ÜYELERİMİZ VE AİLELERİ, OTOBÜSLE TEKİRDAĞ-MALKARA-KEŞAN-GELİBOLU YOLUYLA LAPSEKİ-ÇANAKKALE YOLUYLA BOZCAADA'YA GEÇMİŞTİR. 31 ÜYEMİZ ( İdris KORALP Vve EŞİ, Namık SATAR ve EŞİ, Rıdvan TUNA- EŞİ ve KIZI, Emre SEZGİN ve EŞİ, Alaaddin BÜYÜKKAYA ve EŞİ, Recep ÖZMEN ve EŞİ, Bayram TÜRKKAN, Gönül GÜRSOY ve KIZI, Mehmet DİNÇER ve EŞİ, Celal KURTKAYA ve EŞİ, M.Harun KÜRE ve EŞİ, Hilal ÖĞÜTGEN, Ayla ERDİM, Adnan TÜRKKAN ve EŞİ, İrfan GÜRSES ve EŞİ, Erkan VARDAR ve EŞİ, Hakkı MATRAŞ ) KATILDIĞI GEZİ; YÖNETİM KURULU ÜYELERİMİZ Ferda KÖSTENDİL, Rıdvan TUNA ve Okan ORAK TARAFINDAN BÜYÜK EMEK HARCANARAK HAZIRLANMIŞTIR. GEZİNİN İCRASI İSE, BÜYÜK BİR ÖZVERİYLE Rıdvan TUNA TARAFINDAN BAŞARIYLA SÜRDÜRÜLMÜŞTÜR. GEZİ ESNASINDA; GELİBOLU BÖLGESİ TARİHİ DOKUSU, TROİA (TURUVA) HARABELERİ, BOZCAADA TARİHİ VE TURİSTİK YERLERİ GEZİLMİŞ VE EN ANLAMLI ZİYARET, KAHRAMAN ASKERLERİMİZİN YENİ BİR TARİH YAZDIKLARI VE 253.000 TÜRK ASKERİNİN ŞEHİT OLDUĞU ÇANAKKALE ZAFERİNİN YAŞANDIĞI ALANIN GEZİLMESİYLE YAŞANMIŞTIR.

GEZİ BOYUNCA DERNEK ÜYELERİMİZ VE AİLELERİYLE BİRLİK VE BERABERLİK İÇİNDE, GÜZEL SOHBETLER YAPILMIŞ, MÜŞTEREKEN BİR ÇOK HATIRALAR SAYGIN VE SEVGİ DOLU YAŞAMIMIZA KATILMIŞTIR.

RUYİAD İÇİN BU ANLAMLI YURT İÇİ GEZİMİZE HAZIRLIK VE İCRASINI SAĞLAYAN YÖNETİM KURULU ÜYELERİMİZ; Ferda KÖSTENDİL'e ve Rıdvan TUNA'ya TEŞEKKÜRLERİMİZİ BORÇLUYUZ. GEZİ REHBERİ Bn.Tuba KAYA ORUÇ'un MİLLİ DUYGULARLA YÜKLÜ VE TARİHİN BÜTÜNÜNÜ ÖZETLEYEN SADE VE GÜZEL ANLATIMLI, SEMPATİK REHBERLİĞİ DE TAKDİRE ŞAYAN BİR HİZMET OLARAK GÖZLENMİŞ VE TÜM ÜYE AİLELERİNİ MUTLU ETMİŞTİR. GEZİNİN SAĞLIK VE MUTLULUK İÇİNDE BAŞARI İLE YİNE ÇINAR OTEL ÖNÜNDE 18 EYLÜL 2011 PAZAR GECESİ SAAT 23.00'DE TAMAMLANMASI, BU ETKİNLİĞİMİZİ DE ANILAR SAYFAMIZA ONURLA YAZMA OLANAĞI SAĞLAMIŞTIR....SAĞLIKLI VE ESENLİK DOLU NİCE GÜZEL GEZİLERE BİRLİKTE DEVAM ETMEK ÜMİDİYLE.......

Etkinlikler

Arşiv
Sitemizde yayınlanan makale, yazı, döküman, dosyalar ve resimler izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Copyright © 2014 Ruyiad Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemap