RUYİAD SALI SOHBET TOPLANTISINDA, SAYIN PROF.DR. NEVZAT SAYGILIOĞLU, 6 MART 2012 AKŞAMI DERNEKTE İDİ.

HAZİNE VE DIŞ TİCARET E. MÜSTEŞARI, GÜMRÜKLER VE GELİRLER E. GENEL MÜDÜRÜ, GAZİ ÜNİVERSİTESİ ÖĞRETİM ÜYESİ PROF. DR. NEVZAT SAYGILIOĞLU, 6 MART 2012 AKŞAMI SAAT 18.30'DA, "EKONOMİ GERÇEĞİ VE DEVLET" KONULU SUNUMUYLA, DERNEK MERKEZİMİZ FLORYA'DA, ÜYELERİMİZ VE KONUKLARIMIZLA BİRLİKTE OLDULAR.. RUYİAD'IN KIŞ AYLARINDA GELENEKSEL HALİNE GELEN SOHBET TOPLANTISI ÖNCESİ, DERNEK ŞEREF SALONUNDA YÖNETİM KURULU ÜYELERİYLE BİRLİKTE TANIŞILMIŞ, DERNEK HAKKINDA BİLGİ SUNULMUŞTUR. RUYİAD ŞEREF DEFTERİNİ YAZARAK İMZALAYAN SN. SAYGILIOĞLU,  YAKIN ARKADAŞI PROF. DR. TANIL KILINÇ İLE BİRLİKTE ANA SALONA GEÇİLMİŞTİR.

TOPLANTI AÇILIŞ KONUŞMASINI YAPAN RUYİAD YÖNETİM KURULU GENEL SEKRETER YARDIMCISI RIDVAN TUNA TARAFINDAN SN. PROF. DR. NEVZAT SAYGILIOĞLU'NUN BİYOGRAFİSİ OKUNMUŞ VE KENDİSİ KÜRSÜYE DAVET EDİLMİŞTİR. ÜYELERİMİZİN VE RUMELİLİ DOSTLARIMIZIN KATILDIĞI SOHBET TOPLANTISINDA, TÜRKİYE'NİN EKONOMİK YAPISI TÜM GERÇEKLERİYLE SADE BİR DİLLE ANLATILMIŞ, DEVLET EKONOMİ YAPISI VE GELECEĞİ, DÜNYANIN RİSK VE KRİZLERİYLE BİRLİKTE ÖZET BİR ŞEKİLDE DEĞERLENDİRİLMİŞTİR. ENGİN DEVLET TECRÜBESİ VE GERÇEK ANLAMDA İŞ DÜNYASININ BAŞARILI CEO'SU, AKADEMİK BİLGİ GARANTİSİ İÇİNDEKİ ANALİZ VE SONUÇ SUNUMLARI BÜYÜK BİR İLGİ İLE İZLENMİŞTİR. HER İŞ ADAMININ DİNLEMESİ GEREKTİĞİNE İNANDIĞIMIZ BU SOHBETTEN BÜYÜK BİR YARAR SAĞLANDIĞI AÇIKTIR. YETERLİ VE ÖNEM DERECELİ SAYILARLA SÜRDÜRÜLEN SOHBET SONUNDA, SORULAN SORULARA DA AYNI SAMİMİYET İÇİNDE CEVAPLAR VERİLMİŞTİR.

TOPLANTI SONUNDA, DERNEK YÖNETİM KURULU BAŞKANI İDRİS KORALP TARAFINDAN, ANLAMLI BİLGİ SUNUMU VE TOPLANTIYA KATILIMLARI NEDENİYLE, GAZİ ÜNİVERSİTESİNİN DEĞERLİ ÖĞRETİM ÜYESİ VE DEVLET MAKAMLARINDA BAŞARILI HİZMETLERİ BULUNAN SN.PROF.DR. NEVZAT SAYGILIOĞLU'NA MÜTEŞEKKİR KALINARAK, "RUYİAD TEŞEKKÜR BELGESİ" SUNULMUŞTUR.

BİRLİKTE AKŞAM YEMEĞİ ESNASINDA DA YAPILAN SOHBET VE KARŞILIKLI SORU VE CEVAP GÖRÜŞMELERİ, GÜZEL BİR ORTAMDA SÜRMÜŞTÜR.

DİĞER RESİMLER


Etkinlikler

Arşiv
Sitemizde yayınlanan makale, yazı, döküman, dosyalar ve resimler izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Copyright © 2014 Ruyiad Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemap