İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ PROF.DR. SAYIN YUNUS SÖYLET'İN RUYİAD TARAFINDAN ZİYARETİ (22 MART 2011)

RUYİAD- RUMELİ YÖNETİCİ VE İŞ ADAMLARI DERNEĞİNİN 2012 YILINDA İCRA EDECEĞİ BALKANLARDA GÖÇ SEMPOZYUMU HAZIRLIKLARI KAPSAMINDA,  İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ VE RUMELİ KÖKENLİ PROF. DR. SN. YUNUS SÖYLET'İ ÜNİVERSİTEDE MAKAMINDA ZİYARET ETTİK. ZİYARETE;  RUYİAD YÖNETİM KURULU BAŞKANI İDRİS KORALP, RUYİAD YÜKSEK İSTİŞARE KONSEYİ ÜYESİ DR. KONURALP BAŞOL, YÖNETİM KURULU GENEL SAYMANI FERDA KÖSTENDİL, YÖNETİM KURULU ÜYESİ GÜNDÜZ ÇAĞLAR, KOMİTE BAŞKANI HİLAL ÖĞÜTGEN VE SANAT TARİHÇİ ÜYEMİZ ATİLLA TUNA İŞTİRAK ETTİLER.

SEMPOZYUM HAKKINDA GENEL ESASLAR SN.REKTÖRE AÇIKLANMIŞ VE PROF.DR. SÖYLET TARAFINDAN GEREKLİ DESTEK VE ÇALIŞMALARA YÖN VERECEK ANA ESASLAR ALINMIŞTIR. HATTA BU BİLİMSEL ÇALIŞMANIN DÜZENLİ YAPILABİLMESİ  İÇİN ÜNİVERSİTEDEN BİR ÖĞRETİM ÜYESİ DANIŞMAN OLARAK BELİRLENMİŞTİR.

MAKEDONYA OHRİ KÖKENLİ OLAN REKTÖRÜMÜZ, AYRICA RUMELİLİ OLMASI SEBEBİYLE,  KENDİSİNİN ÜYEMİZ OLMASI YÖNÜNDE MUTABIK KALINMIŞTIR.

SON DERECEDE SAMİMİ VE YARARLI BİR ZİYARET OLARAK TOPLU RESİM ÇEKİLMİŞ VE SAYIN REKTÖRÜMÜZE DERNEĞİMİZİN "RUYİAD ALMANAĞI" SUNULMUŞTUR.

Etkinlikler

Arşiv
Sitemizde yayınlanan makale, yazı, döküman, dosyalar ve resimler izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Copyright © 2014 Ruyiad Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemap