ÜSKÜP ve GOSTİVAR’da İFTAR

RUTEV-Rumeli Türkleri Vakfı tarafından bu yıl 13.ULUSLARARASI BALKAN-RUMELİ İFTAR PROGRAMI’na RUYİAD olarak iştirak ettik.
Ata topraklarında Yaşayan Hemşehri,Dost ve Akraba topluluğu insanımızla bir araya gelip aynı sofrada buluşma fırsatını yaşadık.
Program’da Gostivar Belediye Başkanı Arben Taravari ziyareti, Gostivar Şehir turu, Uluslararası VİZYON Üniversitesi Rektörlüğü Prof Dr Fadıl Hoca ziyareti, , Rumeli sorunlarına yönelik çözüm odaklı derin uzun sohbetinin yapıldığı ADEKSAM Ziyareti, ENSAR Derneği ziyareti Üsküp şehir turunda hepberaberdik.
RUTEV - Melek Aras, Kemal Baltepe, Macit Şahinler, İslam Sadiker, Bayram Türkkan, Tek Rumeli TV Atilla Baykal ve emek veren Değerli üyeleri ile birlikte GOSTİVAR Derneği ve MATUSİTEB katkı ve emekleri ile gerçekleştirilen iftar ve sahurda yaklaşık 1300 kişi ile birlikte aynı duygu ve paylaşımı yaşadık. 
Rumeli Coğrafyası ve Atatopraklarımıza daha derin bakmamızı sağlayan bu programı tüm üyelerimize tavsiye ediyor, emeği geçen katılım sağlayan herkese Şükran’larımızı sunuyoruz.

DİĞER RESİMLER


Etkinlikler

Arşiv
Sitemizde yayınlanan makale, yazı, döküman, dosyalar ve resimler izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Copyright © 2014 Ruyiad Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemap