RUYİAD SALI SOHBETİNDE, GENPA HOLDİNG YÖNETİM KURULU BAŞKANI SAYIN DR. ZEYNEL ABİDİN ERDEM, 21 ŞUBAT 2012 AKŞAMINDA ARAMIZDA...

RUYİAD GELENEKSEL ETKİNLİKLERİNDEN; 21 ŞUBAT 2012 AKŞAMI  SALI SOHBET TOPLANTISINDA, ÜLKEMİZİN TANINMIŞ BAŞARILI  İŞ ADAMI VE ULUSLARARASI ALANDA TÜRK-AMERİKAN  İŞ ADAMLARI İLİŞKİLERİNİN ÇALIŞMA DUAYENİ, GENPA HOLDİNG YÖNETİM KURULU BAŞKANI SAYIN DR. ZEYNEL ABİDİN ERDEM; FLORYA DERNEK MERKEZİMİZDE, "DÜNYA, TÜRKİYE VE AMERİKAN İLİŞKİLERİNDE EKONOMİ" KONUSUYLA ARAMIZDA GURURLU BİR AKŞAMI YAŞATTILAR. DERNEK ÜYELERİMİZ, RUMELİLİ DOSTLARIMIZIN İZLEDİĞİ SOHBET TOPLANTISINDA, E.ULŞ.BAKANI VE İSTANBUL E.EMNİYET MÜDÜRÜ DERNEĞİMİZ ONUR ÜYESİ SN. NECDET MENZİR, BAKIRKÖY BELEDİYE BAŞKANI VE ONUR ÜYEMİZ SN. ATEŞ ÜNAL ERZEN, PELİT ÇİKULATA AŞ. YÖNETİM KURULU BAŞKANI VE ONUR ÜYEMİZ SN. SELAHATTİN AYAN İLE KONUKLARIMIZ HAZIR BULUNDULAR.

TOPLANTI ÖNCESİ DERNEĞE GELEN SN. DR. ZEYNEL ABİDİN ERDEM, YÖNETİM KURULU ÜYELERİMİZLE BİRLİKTE ŞEREF SALONUMUZDA, RUYİAD ŞEREF DEFTERİMİZİ YAZARAK İMZALADILAR. RUYİAD BAŞKANI  İDRİS KORALP TARAFINDAN DERNEK TARİHÇESİ VE ÇALIŞMALARI HAKKINDA BİLGİ SUNULDU.  SN. DR. ERDEM TARAFINDAN BASTIRILAN DEĞERLİ "TARİHİN IŞIĞINDA MARDİN" İSİMLİ  ANI KİTABI, DERNEK KÜTÜPHANESİNE VE YÖNETİM KURULU ÜYELERİNE TEK TEK İMZALAYARAK SUNDULAR. DAHA SONRA TOPLUCA ANA SALONA GEÇİLDİ. SALONDA, RUYİAD YÖNETİM KURULU GENEL SEKRETERİ  OKAN ORAK TARAFINDAN, KONUŞMACI SN. DR. ERDEM'İN BİYOGRAFİSİ OKUNDU VE AYNI ZAMANDA SLAYT GÖSTERİSİYLE SUNUM TAMAMLANDI. RUMELİLİ DOSTLARA YAKINLIĞI İLE TANINAN VE BUNU HER ALANDA ÖRNEK ÇALIŞMALARI İLE GÖSTEREN SN. DR. ERDEM KÜRSÜYE DAVET EDİLEREK, SOHBET TOPLANTISINA BAŞLANDI.

SON DERECEDE GÜZEL BİR ÜSLUP, SADE ANLATIM VE ÇOK ÇARPICI SAYILARLA TÜRKİYE, AMERİKA, YAKIN VE UZAK KOMŞULARIMIZLA MEVCUT İLİŞKİLERİMİZİ VE GELECEKTE BEKLENEN OLASI DURUMLARI AÇIKLADI. RUYİAD ÜYE VE DOSTLARINI ADETA HAYRAN BIRAKACAK BİLGİ VE BELGE ÖZETLERİNİ, ÇOK KISA ZAMAN İÇERİSİNDE ANLATTI. GERÇEKLERİ DE ORTAYA DÖKEREK SAMİMİ ORTAMDA YARARLI VE BAŞARILI BİR SOHBETİ BİZLERE SUNDU. YOĞUN İLGİ GÖREN TOPLANTI İÇİNDEKİ DİNLEYİCİ DOSTLARIMIZIN SORULARINI, BÜYÜK BİR İÇTENLİKLE CEVAPLADI..

SOHBET TOPLANTISI BİTİMİNDE, DERNEK YÖNETİM KURULU BAŞKANI İDRİS KORALP TARAFINDAN, BU ANLAMLI ÖNEMLİ KONULARI İÇEREN BİLGİ SUNUMU VE DERNEĞİN GELENEKSEL ETKİNLİĞİNE KATILIMLARI NEDENİYLE TEŞEKKÜR EDİLEREK, KENDİSİNE "RUYİAD TEŞEKKÜR BELGESİ" SUNULDU. ÜYELERLE VE RUMELİLİ DOSTLARLA BİRLİKTE TOPLUCA AKŞAM YEMEĞİNE GEÇİLDİ. YEMEK ESNASINDA DA YAPILAN GÜZEL SOHBETLERLE BU ETKİNLİĞİMİZ DE HATIRALARIMIZA KAYDEDİLDİ.

Etkinlikler

Arşiv
Sitemizde yayınlanan makale, yazı, döküman, dosyalar ve resimler izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Copyright © 2014 Ruyiad Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemap