TÜBİTAK ULUSAL METROLOJİ ENSTİTÜSÜ MÜDÜR VEKİLİ SN.M.SERMET SÜER

TÜBİTAK ULUSAL METROLOJİ ENSTİTÜSÜ MÜDÜRÜ SN.M.SERMET SÜER VE UZMANLARI, 10 KASIM 2009 GÜNÜ "ATATÜRK VE METROLOJİ" KONUSUYLA RUYİAD SALI SOHBETİNDE...

RUYİAD-Rumeli Yönetici ve İş Adamları Derneğinin mutad Salı sohbet toplantılarından anlamlı bir akşamında, TÜBİTAK UME (Ulusal Metroloji Enstitüsü) Müdürü ve Değerli Uzmanları, 10 Kasım 2009 Salı günü aramızda oldular..

Derrnek Genel Sekreteri Sn.Okan ORAK tarafından açılan toplantıda, öncelikle En Büyük Rumelili  Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü anmak üzere 1 dakikalık SAYGI DURUŞUNDA bulunuldu..

Enstitü Müdürü Sn. M.Sermet SÜER'in günün anlamını içeren ve Atatürk'ün bilimsel çalışmalara kazandırdığı stratejik yön ve ivme tarihsel bağlarla açıklandı. Ayrıca Türk Sanayici ve İş Adamı için ARGE çalışmalarının önemi ve Tübitak UME'nin olabilecek Destek ve Katkıları anlatıldı.. Daha sonra Enstitü Uzmanları tarafından Ume tanıtıldı ve Firmaların kullanabileceği enstitü imkan ve kabiliyetleri sergilendi..

Toplantı içinde soru ve cevaplar sonrası , RUYİAD Yönetim Kurulu Başkanı Sn.İdris KORALP tarafından RUYİAD Teşekkür Belgesi, Enstitü Müdürü Sn.Sermet SÜER'e sunuldu.. Aynı şekilde UME Enstitü Müdürlüğünün Ziyaret UME ANI ŞİLDİ Müdür tarafından Dernek Başkanımıza takdim edildi.. Bunun dışında tüm üyelerimize UME tanıtım broşürleri ve anı malzemeleri dağıtıldı. Birlikte yenen ve  sohbetlerin sürdüğü akşam yemeği sonunda UME Md.ve Heyetine teşekkürlerle veda edildi..

DİĞER RESİMLER


Etkinlikler

Arşiv
Sitemizde yayınlanan makale, yazı, döküman, dosyalar ve resimler izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Copyright © 2014 Ruyiad Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemap