REV-RUMELİ EĞİTİM VAKFI Yeni YÖNETİM KURULUNUN RUYİAD'I ZİYARETİ..(1 Temmuz 2008)

REV- RUMELİ EĞİTİM VAKFININ YENİ YÖNETİMİ İLE ANLAMLI ZİYARETİ

REV-Rumeli Eğitim Vakfının yeni seçilen Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Tamer TÜRKER, Gen.Sek. Sayın Ferda KÖSTENDİL, Sayman Sayın Okan ORAK ve Ynt.Krl.Üyesi Sayın Harun KÜRE ile beraber, 01.07.08 tarihinde RUYİAD Dernek merkezine ziyaret gerçekleştirmişlerdir.
Ruyiad Salı sohbet toplatısına da katılarak,Ruyiad'ın üyeleri ile birlikte olmuşlardır.
REV Başkanı Tamer Türker yeni seçilen yönetim kurulunu takdim ederek, kurulun kendisiyle birlikte Ata Anıl, Ferda Köstendil, Okan Orak, Harun Küre, Arif Matraş, Ferit İpek, Serkan Mertcan ve Lütfü Türkkan olmak üzere 9 kişiden oluştuğunu ifade etmiştir. 
REV 'in vakıf  tüzüğü çerçevesinde önemli çalışmalar yapmak istediklerini, RUYİAD üyelerinin de oluşturduğu mütevelli heyetinin, REV ve RUYİAD 'ın birlik ve beraberlik içerisinde her türlü plan ve projeye açık olduklarını ifade etmiştir.
RUYİAD Ynt. Krl Bşk. Sayın İdris Koralp'te bu anlamlı ziyaretten çok memnun olduklarını, RUYİAD ve REV 'in birbirlerini tamamlayıcı birer kuruluş olduğunu ifade ederek, her zaman birlikte çalışmalar olabileceğini belirterek, yeni yönetim kuruluna başarılar dilemiştir.
REV Başkanı Sayın Tamer Türker' tarafından RUYAİD Şeref Defterini imzalanmış ve toplu hatıra fotoğrafı çekilmiştir.

DİĞER RESİMLER


Etkinlikler

Arşiv
Sitemizde yayınlanan makale, yazı, döküman, dosyalar ve resimler izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Copyright © 2014 Ruyiad Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemap