RUYİAD YÖNETİM KURULU ÜYELERİYLE, İSTANBUL SANAYİ ODASI BAŞKANI SAYIN TANIL KÜÇÜK'Ü ODAKULE MAKAMINDA ZİYARET ETTİ. (27 MART 2012)

RUYİAD YÖNETİM KURULU ÜYELERİ İLE 27 MART 2012 SALI GÜNÜ SAAT 14.00'DE, ODAKULE İSO BİNASINDA İSTANBUL SANAYİ ODASI  BAŞKANI SAYIN TANIL KÜÇÜK MAKAMINDA ZİYARET EDİLDİ. İSO ŞEREF SALONUNDA AĞIRLANAN RUYİAD YÖNETİM KURULU BAŞKANI İDRİS KORALP, BAŞKAN YARDIMCISI HAKKI MATRAŞ, YÖNETİM KURULU ÜYELERİ GÜNDÜZ ÇAĞLAR, AYLA ERDİM, BAYRAM TÜRKAN İLE BİRLİKTE, İSO BAŞKANI KÜÇÜK VE İSO GENEL SEKRETERİNE, DERNEK FAALİYETLERİ HAKKINDA BİLGİ VERDİLER. RUYİAD BAŞKANI KORALP VE KONGRE GENEL KOORDİNATÖRÜ ÇAĞLAR; ÖZELLİKLE 6-7 ARALIK 2012 TARİHLERİNDE, İSTANBUL'DA YAPILACAK OLAN "1' İNCİ ULUSLARARASI BALKANLAR VE GÖÇ KONGRESİ"  HAKKINDA AÇIKLAMALAR YAPTILAR.

RUYİAD, REV VE İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ ORTAKLIĞINDA, İSTANBUL TİCARET ODASI (İTO) İŞBİRLİĞİ İÇİNDE YAPILACAK OLAN KONGREDE, MÜŞTEREK OLARAK PAYLAŞILABİLECEK GÖREV VE DESTEKLER GÖRÜŞÜLDÜ. RUYİAD AÇISINDAN YAPILAN BU ANLAMLI ZİYARETE ÖNEM VEREN VE GÖRÜŞMELERDEKİ KONGRE ÇALIŞMALARINA GÖREV VE  DESTEKLERİ OLABİLECEĞİNİ BELİRTEN SAYIN BAŞKAN KÜÇÜK'E, RUYİAD YÖNETİM KURULU ADINA RUYİAD ZİYARET ANISI ŞİLDİ, DERNEK BAŞKANI İDRİS KORALP TARAFINDAN SUNULDU. AYRICA SAYIN BAŞKANA VE GENEL SEKRETERE BİRER "RUYİAD ALMANAĞI-2012" TAKDİM EDİLDİ. İSO BAŞKANLIĞI ESERLERİ KİTAP VE DOKUMANLARIN ALINMASIYLA MÜTEŞEKKİR OLUNDU.. İSO BAŞKANI VE GENEL SEKRETERİN UĞURLAMASIYLA BİRLİKTE BU ANLAMLI VE YARARLI ZİYARET HATIRALARIMIZA EKLENDİ.

DİĞER RESİMLER


Etkinlikler

Arşiv
Sitemizde yayınlanan makale, yazı, döküman, dosyalar ve resimler izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Copyright © 2014 Ruyiad Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemap