RUYİAD' IN 3'NCÜ YURTDIŞI RUMELİ GEZİSİ BOSNA HERSEK VE DUBROVNİK' E YAPILDI.

RUYİAD YURTDIŞI GEZİLERİNDEN 3' NCÜSÜ, BOSNA HERSEK İLE HIRVATİSTAN'IN DUBROVNİK KENTİNE YAPILDI.

28 NİSAN -2 MAYIS 2010 TARİHLERİ ARASINDA, DERNEĞİN ÜYELERİ, EŞLERİ VE YAKIN DOSTLARINDAN OLUŞAN 50 KİŞİ İLE İCRA EDİLEN GEZİ; GÜZEL HAVADA VE ANTONİNA TUR SAHİBİ - DERNEK ÜYEMİZ  SN.ATİLLA TUNA TARAFINDAN ORGANİZE EDİLDİ.

GEZİYE; YÖNETİM KURULU ÜYELERİNDEN; BŞK. İDRİS KORALP VE EŞİ, BŞK.YRD. HAKKI MATRAŞ VE EŞİ, GEN.SEK. OKAN ORAK VE EŞİ, GEN.SYM. FERDA KÖSTENDİL VE EŞİ, ONUR ÜYELERİMİZDEN; SN.ÇEVİK BİR PAŞA VE EŞİ, SN.CUMHUR ASPARUK VE EŞİ, KONUĞUMUZ SN.FARUK CÖMERT PAŞA VE EŞİ, ÜYELERİMİZDEN; PROF.DR. NECATİ SIRMACI VE EŞİ, NAMIK SATAR VE EŞİ, NURETTİN ŞARLI VE EŞİ, MACİT ŞAHİNLER, EŞİ VE YAKINLARI, NECATİ SEZGİN VE EŞİ, RIDVAN TUNA VE EŞİ, MEHMET DİNÇER VE EŞİ, CEZMİ MUTLU EŞİ VE ARKADAŞLARI, EROL GÖNÜL  EŞİ VE ARKADAŞLARI,SALİH BÜYÜKBAYRAK VE EŞİ, GÜNDÜZ ÇAĞLAR VE EŞİ, BAYRAM TÜRKAN, HİLAL ÖĞÜTGEN, GÖNÜL GÜRSOY, NURETTİN KEŞMER VE ATİLLA TUNA İŞTİRAK ETMİŞTİR.

GEZİDE; 2 GECE SARAYBOSNA' DA VE 2 GECE DUBROVNİK' TE KALINMIŞTIR. HER GECE TOPLU AKŞAM YEMEĞİNDE BİRARADA OLUNMUŞ, ANCAK SON GECE ÖZEL BİR RESTORAN'DA " SEVDALİNKA GECESİ" MÜZÜKLİ YAPILMIŞTIR.

GEZİ BOYUNCA; SARAYBOSNA, MOSTAR, DUBROVNİK, TRAVNİK GİBİ BÜYÜK KENTLER GÖRÜLMÜŞ VE OSMANLININ MUHTEŞEM ESERLERİ, KÜLTÜREL VE TARİHİ BİRÇOK ESER İNCELENME FIRSATI BULUNMUŞTUR.

SAĞLIK, ESENLİK VE MUTLULUK İÇİNDE BAŞARI İLE TAMAMLANAN GEZİYE KATILAN ÜYE VE EŞLERİ İLE ÇOK ANLAMLI BİR ETKİNLİK, ANILARIMIZA KAYDEDİLMİŞTİR.

Etkinlikler

Arşiv
Sitemizde yayınlanan makale, yazı, döküman, dosyalar ve resimler izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Copyright © 2014 Ruyiad Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemap