RUYİAD MAKEDONYA KÜLTÜR GEZİSİ ( 25-29 Nisan 2008)

RUYİAD YURT DIŞI İLK KÜLTÜR GEZİSİ MAKEDONYA'YA YAPILDI..

"Osmanlı coğrafyasının en batısı, Makedonya'ya Kültür Gezisi, RUYİAD'ın 40 üyesiyle, 25 -29 Nisan 2008 tarihleri arasında gerçekleşmiştir.

Üyemiz ve uzman turizmci tarafından hazırlanan, Antonina Turizmin RUYİAD üyeleri için özel olarak programladığı bu geziye, Yönetim Kurulu Başkanı İdris KORALP ve Eşi, Başkan Yardımcısı Hakkı MATRAŞ ve Eşi, Genel Sekreter Okan ORAK ve Eşi, Genel Sayman Ferda KÖSTENDİL ve Eşi ve Kızı, Gen.Sek.Yrd. Ferit İPEK ve Eşi, yönetim kurulu üyesi Erkan VARDAR ve Eşi, derneğimiz onur üyelerinden E.Org.Çevik BİR ve eşi, E.Hv. Org.Cumhur ASPARUK ve Eşi, İstanbul Milletvekili Alaattin Büyükkaya ve Eşi, denetleme kurulu üyesi Namık SATAR ve Eşi, disiplin kurulu üyesi Ü.Nazlar EREN, dernek üyelerimizden Cezmi MUTLU ve Eşi, Orhan MATRAŞ ve Eşi, Necati SEZGİN ve Eşi, Bayram TÜRKAN, Cüneyt AĞAN, Hilal ÜĞÜTGEN, Gönül GÜRSOY, Hüseyin Perviz PÜR, Prf. Dr. Necati SIRMACI ve üyelerimizin yakın dostlarıyla birlikte 40 kişilik bir grup katılmıştır.

Makedonların, Türklerin, Arnavutların ve daha 28 farklı milletten oluşan Makedonya'da Üsküp şehrindeki Hotel Karpoş'ta konaklanıyor. İlk gün T.C. Üsküp Büyükelçliğini ziyaret ediyoruz. Büyükelçi Sayın Taner KARAKAŞ, Ticaret Ateşesi Sayın Hakan KIZARTICI, Askeri Ateşe Sayın Kr.Alb. Tevfik ALGAN ile birlikte Büyükelçilik makamında yaklaşık 1.5 saate varan görüşmelerin ardından Büyükelçimiz Sayın Taner KARAKAŞ'a RUYİAD ziyaret anısı takdim ediliyor. RUYİAD grubu, Sayın Büyükelçimiz ve Eşi, Sayın Ateşlerimiz ve Eşlerinin de katıldığı akşam yemeği, hep beraber Vodenika Restoranda yeniyor. Antonina Turizm Şirketinin sahibi ve Üsküp doğumlu Atilla TUNA'nın dernek üyeliği sertifikasını da kendisine bu özel gecede takdim ediyoruz.

DİĞER RESİMLER


Etkinlikler

Arşiv
Sitemizde yayınlanan makale, yazı, döküman, dosyalar ve resimler izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Copyright © 2014 Ruyiad Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemap